Tagurpidi sünnipäev

Kostüümid ja peopaik

Peo muudab huvitavamaks temaatiline rõivastus - püksid peas, parem jalanõu vasakus jalas või vastupidi. Kasuta ka meie spetsiaalset peokutset (allpool).

Lauda kattes asetame nõud vastupidi – kohale, kus käib kahvel, asetame noa, taldriku kohale klaasi ja vastupidi.  Peolaua võib katta ka põrandale, kuid seda tehes tuleks läbi mõelda, kuidas see ka külalistele võiks meeldida. Igasugused segadust tekitavad ideed on Tagurpidi sünnipäeval teretulnud – mida naljakam, seda ägedam.

Tegevused

Peo alustuseks las kõik külalised teevad endale nimesildid, kuhu nad kirjutavad oma nime tagurpidi. Proovige nimesid terve sünnipäev tagurpidi kasutada. Sünnipäeval on igasuguseid “tagurpidi” mängud, mida on naljakas koos sõpradega kaasa teha. Kui korraldame teatevõistlusi, siis näiteks selg ees, kui teeme äraarvamismänge, siis võidab see, kelle vastus õigest kõige kaugemal (ära seda ainult ette ütle). Kõike tehakse vastupidi tavalisele sünnipäevale. See on pidu, mis jääb meelde ning pakub rõõmsaid mälestusi pikemaks.

Paketi hinnas sisaldub:

  • Mängude korraldaja (1 tund)
  • Dekoratsioonid
  • 2 kannu morssi

Paketi hind ei sisalda peoruumi renti.

129 €